Objednávku si u nás můžete vytvořit i telefonicky na čísle 773 705 716. 🙂 Volat můžete ve všední dny od 10:00 do 13:00 hodin.

Fermentované koření Ďábelské

Naše Ďábelské fermentované koření je přesně to, co hledáte! Tato směs vybraných koření a chilli papriček vytváří explozi chutí.

Dostupnost Skladem (78 ks)
129,25 Kč 161,56 Kč / 100 g
Fermentované koření Ďábelské

Co dělá naše Ďábelské fermentované koření tak ohromně pikantním?

Speciální fermentační proces zvýrazňuje pikantnost a plnou sílu koření. Naše koření není určeno pouze pro jedno konkrétní jídlo - skvěle se hodí k různým druhům masa, zeleniny, omáček a dalších pokrmů, kterým chcete dodat špetku žhavosti. Přidejte trochu ohně do svých pokrmů a uvidíte, že vaše kuchyně se stane místem, kde se rodí opravdové lahůdky.

 Výživové údaje na 100 gramů:

Energetická hodnota (kJ) 1257 kJ
Energetická hodnota (kcal) 299 kcal
Tuky celkové 1,78 g
  z toho nasycené mastné kyseliny 0,06 g
Sacharidy využitelné 50,9 g
  z toho cukry celkové 25,5 g
Bílkoviny celkové 10,03 g
Sůl 2,6 g

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fermentované koření
Hmotnost: 80 g
Obsahuje: Cibule, česnek, paprika sladká, mořská sůl (max. 5 %), chilli mleté, křen, pepř černý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

FK Na pečené kuře
129,25 Kč

Tato unikátní směs vybraných bylin a koření byla vytvořena s ohledem na to, aby dokonale podtrhla chuť a aroma...

1708
FK italské na těstoviny
128,13 Kč

Naše fermentované koření na těstoviny je skvělou volbou pro každého, kdo miluje těstoviny a hledá jednoduchý způsob,...

1732
FK Univerzální
128,13 Kč

Přineste do své kuchyně magický dotek s naším fermentovaným kořením. Tato unikátní směs bylin a koření je stvořena...

1690
FK Na sýry
129,70 Kč

Chcete, aby vaše sýrová mísa byla středem pozornosti na každé společenské události? Naše fermentované koření Na sýry...

1702