O nás

Jak to všechno začalo?

Psal se rok 2018 a právě tehdy vznikla samotná myšlenka výroby koření pomocí fermentace.  A kdo jiný u toho mohl být než náš pan táta, Lukáš.

DSC_0969


Jako většina z vás i my jsme si každoročně doma nakládali zelí v sudech, které má blahodárné účinky pro naše zdraví. Jednoho dne Lukáše, který rád zkouší nové věci, napadlo, že by stejným způsobem mohl zpracovávat
i jiné suroviny a vytvořit z nich produkty, které budou díky svým jedinečným vlastnostem nedílnou součástí každé domácnosti. A protože Lukáš nemá od slov daleko k činům, začal vymýšlet a experimentovat.

 DSC_0103


Uběhla nějaká doba a v roce 2019 mohla vzniknout rodinná firma Lussk. Nebylo to jednoduché, ale společnými silami jsme se rozhodli, že se do toho pustíme. A ptáte se, proč zrovna Lussk? Je to jednoduché - tatínek Lukáš, naše dvě malé pomocnice Sárinka a Stelinka a maminka Klára. Název byl na světě!

 
Společně se snažíme pro vás vyrábět koření, díky kterému budete zdraví jako lussk!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení