Objednávku si u nás můžete vytvořit i telefonicky na čísle 773 705 716. 🙂A rádi vám pomůžeme s výběrem kořením či vařením.❤️ Volat můžete ve všední dny od 8:00 do 14:00 hodin.

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 4304 hodnocení
5
4242x
4
25x
3
6x
2
5x
1
26x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

E Avatar autora Eva Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.4.2023
Nakupovala jsem poprvé,ale určitě ne naposledy.Špekové koření vynikající.
VK Avatar autora Vilma Klimentová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.4.2023
jsem moc spokojená,koření je výborné,doručení bylo rychlé,takže za mě vše na jedničku,děkuji
KK Avatar autora Katarína Kmeťová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.4.2023
PK Avatar autora Pavel Kocián Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.4.2023
ŠK Avatar autora Štèpánka Krausovà Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.4.2023
Màm poprvé špekové koření klasik.Mām ho krátce, ale zatím jsem dávala do 5 jídel a byla jsem překvapenà.Dodalo jídlu šmrnc.Zatīm spokojenost.
ŠZ Avatar autora Šárka Zeithamlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.4.2023
IP Avatar autora Iveta Pastyříková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.4.2023
DS Avatar autora Dana Kvardova Slivkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.4.2023
Kvalitní zboží, rychlé dodání
MS Avatar autora Marta Slavíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.4.2023
Skvělé koření
MK Avatar autora Miluše Kuchařová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.4.2023
Rychlé dodání a koření vynikající, všem doporučuji
VA Avatar autora Věra Andryskova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.4.2023
Dobrý den ,rychlé dodání , výborné koření dobrou chuť má ,budu doporučovat blízkým .
J Avatar autora Janča Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.4.2023
Naprosto dokonalé koření, rychlé dodání. Ráda zde nakupuji bylinkovou sůl a polévkové koření, které dodává pokrmům skvělou chuť.
MM Avatar autora marcela mohelská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.4.2023
Koření super. Rychlé dodání. A špekové koření je TOP. Už se těším na další obchod.
RP Avatar autora Renata Pipreková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.4.2023
Velmi spokojena, příjemné jednání a rychlé dodání orig. koření, určitě budu kupovat opakovaně.
RV Avatar autora Radka Vilímková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.3.2023
Výborné a originální zboží,. Příjemné jednání a rychlé dodání.
JS Avatar autora Josef Szarowski Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.3.2023
Rychlost,spolehlivost,a určitě si opět objednám.
IL Avatar autora Ivana Levá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.3.2023
Jsem spokojená,jak s rychlostí doručení, tak s chutí a kvalitou. Špekové koření je velmi návykové -jednou zkusíš a pak pořád musíš kupovat. :-)
ED Avatar autora Eva Dvořáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.3.2023
Velká spokojenost...
HT Avatar autora Hana Tomečková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.3.2023
Maximálně spokojená ????
KU Avatar autora Karla Uličníková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.3.2023

Ovládací prvky výpisu

4304 položek celkem