Objednávku si u nás můžete vytvořit i telefonicky na čísle 773 705 716. 🙂A rádi vám pomůžeme s výběrem kořením či vařením.❤️ Volat můžete ve všední dny od 8:00 do 14:00 hodin.

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 4304 hodnocení
5
4242x
4
25x
3
6x
2
5x
1
26x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

DM Avatar autora Dana Mudráková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.7.2023
ano
ŠR Avatar autora Šárka Růžičková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.7.2023
ZB Avatar autora Zdenka Bočková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.7.2023
Jsem maximálně spokojená a všem koření od Vás doporučuji
MB Avatar autora Miroslav Bura Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.7.2023
LK Avatar autora Ladislava Kutílková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.7.2023
PS Avatar autora Pavel Sedlák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.7.2023
PK Avatar autora Pavla Klimčíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.7.2023
JH Avatar autora Jana Háchová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.7.2023
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2023
Avatar autora Lenka Šmoková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2023
Spokojenost
MO Avatar autora Marcela Odehnalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2023
Velmi spokojeni
JR Avatar autora Jaroslava Rokytová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2023
AM Avatar autora Alena Martincová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2023
MK Avatar autora Markéta Králová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2023
super
PA Avatar autora Pavlína Adamčík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2023
Luxusní 👍👍👍❤️
AK Avatar autora Angelika Kudelkova Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. | 3.7.2023
Moc jsem tomu nevěřila, ale je opravdu super.
OP Avatar autora Olga Plochová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2023
Ano, neni co vytknout😊
DM Avatar autora Dagmar Maňásková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2023
Prima obchod, velký výběr zboží, jediný problém vidím v tom, že nevím co první vybrat líbí se mi toho víc. Vyhrálo to samozdřejmně špekové koření, je výborné mohu doporučit. A jen u toho nezůstanu...takže děkuji a držím palce ať se daří všem, jak nakupujícím tak prodejcům.
PS Avatar autora Petr Stejskal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2023
MB Avatar autora Miloš Bartoš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2023

Ovládací prvky výpisu

4304 položek celkem