Objednávku si u nás můžete vytvořit i telefonicky na čísle 773 705 716. 🙂A rádi vám pomůžeme s výběrem kořením či vařením.❤️ Volat můžete ve všední dny od 8:00 do 14:00 hodin.

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 4304 hodnocení
5
4242x
4
25x
3
6x
2
5x
1
26x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

HB Avatar autora Hana beránková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.11.2023
JB Avatar autora Jitka Belouskova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.11.2023
Ano vynikající koření
EK Avatar autora Eva Kaiserová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.11.2023
Ano
SJ Avatar autora Světlana Jiroutova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.11.2023
ŠH Avatar autora Šárka Hačecká Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.11.2023
EK Avatar autora Eva Koubkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.11.2023
Jsem velice spokojená,výborná komunikace se zákazníkem a rychlé dodání výborného koření - děkuji, určitě objednám znovu👍🏻
LV Avatar autora Lucie Vaňatová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.11.2023
Dobry den, vse v naprostem poradku, koreni mam jako darek k vanocum tak nemohu zatim hodnotit 😉
KJ Avatar autora Kateřina Jarošová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.11.2023
Rychlé dodání,skvělé koření, děkuji
KK Avatar autora Karin Konya Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.11.2023
Rychle dodani, skvely produkt
HJ Avatar autora Helena Jindrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.11.2023
Jsem velmi spokojená. Rychlé dodání. Výborné produkty
MS Avatar autora Miluse Slanickova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.11.2023
PP Avatar autora Petr Popule Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.11.2023
Avatar autora Michal Čada Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.11.2023
HP Avatar autora Hourová Pavla Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.10.2023
Koření dle kuchaře je na 1*,škoda,že jsem koupila malé množství, příště musím velké
ZR Avatar autora Zuzana Rodovská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.10.2023
JB Avatar autora Jitka Běloušková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.10.2023
Koření nemá nemá chybu i rychlé vyřízení objednávky také kvituji
LS Avatar autora Lenka Skoumalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.10.2023
Avatar autora Iveta Šidlíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.10.2023
AK Avatar autora Alena Kolářová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.10.2023
Velká spokojenost, rychlé dodání
JD Avatar autora Jana DRejčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.10.2023
spokojenost, rychlé dodání

Ovládací prvky výpisu

4304 položek celkem